Середа, 03.06.2020, 03:15

Тренінг «Окрилені Україною». Героям Небесної сотні присвячується …

Іх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Як розповісти дітям про події шестирічної давнини так, щоб вони усвідомили значущість тих трагічних днів, відчули гордість за рідну землю та повагу до тих, хто повстав проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього нашої країни?

Відповіді на запитання шукали учителі першої школи під час тренінгу «Окрилені Україною», що пройшов 18 лютого в актовій залі школи.

Тренерами були заступник директора Боднарчук Інеса Олександрівна та педагог-організатор Ганжа Вікторія Леонідівна. Учителі не лише ознайомилися з новими інтерактивними вправами, а й мали можливість адаптувати вправи для різних вікових категорій учнів, висловити власну думку, подискутувати.

Знання, емоції, які одержали учителі на тренінгу, стануть для них корисними під час проведення виховних заходів щодо формування національно-патріотичної самосвідомості учнів, активної громадської позиції, вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.

Переглядів: 78 | Додав: bodnarchykia | Рейтинг: 0.0/0