Середа, 03.06.2020, 02:04

Тренінг «Морально-етичне виховання як чинник загального розвитку школярів».

11 лютого для класних керівників нашої школи було проведено тренінг «Морально-етичне виховання як чинник загального розвитку школярів». Тренінг підготували та провели заступник директора Боднарчук І.О., педагог-організатор Ганжа В.Л.

Учасники тренінгу обговорювали важливість формування моральних якостей у дітей в родинах, дискутували стосовно трактувань понять добра, за допомогою практичних вправ вчилися формувати у дітей розуміння моральних якостей.

Під час тренінгу панувала дружня та невимушена атмосфера. Педагоги проявили активність та ініціативність у роботі, конструктивно підходили до пошуку ефективного рішення проблеми морально-етичного вихованняя дітей.

Цікаві та різноманітні інтерактивні вправи запропоновані тренерами стануть у нагоді класним керівникам під час проведення виховних годин духовно-морального спрямування, тематичних батьківських зборів.

Переглядів: 61 | Додав: bodnarchykia | Рейтинг: 0.0/0