Неділя, 31.05.2020, 10:05

Вітаю Вас Гість | RSS


11:09
ТРАГІЧНІ СТОРІНКИ ІСТОРІЇ НАШОЇ КРАЇНИ

У історії кожного народу є сторінки, пам'яті і скорботи. Такою трагічною стрічкою у житті українського народу перетягнуті 1932-1933 роки – роки Голодомору. Загальна кількість людських втрат від Голодомору 1932–33 років в країні, за посиланням на дані науково-демографічної експертизи, становить 3 мільйони 941 тисячу осіб. Спланована конфіскація врожаю зернових та усіх інших продуктів харчування у селян представниками влади впродовж Голодомору 1932—33 років призвела до вбивства селян голодом у мільйонних масштабах. При цьому влада мала значні запаси зерна в резервах та здійснювала його експорт за кордон.

85 років відділяє нас від того сумного часу, але біль не вщухає, а пам'ять відшукує у кожній душі живі ланцюжки скорботи, милосердя, співчуття. Сучасність дивиться у майбутнє, але основою всього є минуле, в канві якого було все, як хороше, так і погане. Винести урок з минулого, щоб у майбутньому оте погане не повторилося - надзавдання для сучасності.

У нашій школі велика увага приділяється вивченню трагічних сторінок історії країни та вшануванню пам’яті жертв Голодомору. Досліджуємо, вивчаємо, цінуємо заради кращого життя для наших нащадків.

Продовж року в нашій школі відбувалися різноманітні жалобні заходи вшанування пам'яті жертв геноциду українського народу, ось деякі з них:

Літературна композиція «Колосок пам’яті»

 

Інформаційна хвилинка «Голодомор. Цифри та факти»

Відеоуроки «Відкриваючи Україну. Сумна історія»

  

Оформлені інформаційні стенди та книжкові виставки в бібліотеці.

Переглядів: 239 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]