Неділя, 31.05.2020, 08:50

Тиждень початкової школи

«Мова – духовне багатство народу», – сказав Василь Сухомлинський. Мова – це зв'язок людини з Батьківщиною, з її неповторною красою. Саме тому лейтмотивом тижня початкової ланки, що проходив у Слов’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 з 21 по 25 листопада, стали слова «Диво калинове, рідна наша мова!».

Протягом тижня вчителями початкових класів було проведено багато відкритих уроків, присвячених українській мові. У 1-А це був урок на тему «Ходить гарбуз по городу (вчитель – Логвінова О. М.), у 1-Б – «Робота з дитячою книгою» (вчитель – Безугла О. А.), у 1-В – «Овочі» (вчитель – Задерихіна І. С.). Теми уроків у 2-х класах – «Апостроф» (2-А, вчитель –Чернишова І. В., і 2-В, вчитель – Дьяченко Т. О.) та «Слова, які відповідають на питання «хто?», «що?» (2-Б, вчитель – Яценко Л. В.).

У 3-А і 3-Б пройшли уроки читання: у 3-А – «И. Крылов. Кукушка и Петух» (вчитель – Мешкова Л. Я.), у 3-Б – «Лисичка і Журавель» (вчитель – Зубашина Н. М.). У 3-В відбувся урок української мови «Мова рідна, калинова» (вчитель – Михайліченко Т. В.).

4-А працював на відкритому уроці над темою «Читаємо і складаємо речення з однорідними членами» (вчитель – Осадча В. О.), 4-Б – «Роль прикметника у мовленні» (вчитель – Базюк Л. М.). Учні 4-В працювали над твором М. Слабошпицького «Розповідь старого сенбернара» (вчитель – Бондаренко О. В.).

Під час уроків учні всіх початкових класів старанно працювали над завданнями разом, індивідуально та в групах; виявили власні творчі та артистичні здібності в ході інсценізацій та дидактичних ігор, які були невід’ємною складовою багатьох уроків. Діти ще раз відчули, що наша рідна мова – це справді диво, диво калинове!

Переглядів: 317 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0