ВАС ВІТАЄ ЗОШ №1

Євроспорт - новини

Главная » 2017 » Листопад » 10 » Тиждень енергозбереження
Тиждень енергозбереження

З кожним роком, в умовах зростаючого дефіциту енергоресурсів та постійного підвищення їх ціни, питання енергозбереження та ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів набувають все більш важливого значення.
Саме тому на початку опалювального сезону стало вже традиційним проведення Тижня енергозбереження , який пройшов у нашій школі з 6 по 10 листопада.

Ініціативна група учнів підготувала та провела акцію «Цікаві факти про енергозбереження», під час якої роздавали дорослим, що прийшли в цей день до школи листівки наступного змісту:

Фахівці вважають, що до 40% енергії в побуті можна заощадити простими і безкоштовними заходами і кожна окрема людина може зробити на своєму робочому місці чи вдома скромний внесок до загальної справи енергозбереження.
Адже, розумне та ефективне використання енергоносіїв в побуті не тільки зменшує витрати в бюджеті кожної родини, а й зміцнює економічний стан країни.
Чим раціональніше ми використовуємо тепло та електричну енергію, тим менше втрачається природних ресурсів, зберігається довкілля від забруднень.
Тому, звертаємося до усіх мешканців міста - ощадливо використовуйте електроенергію, тепло, воду, природний газ: утеплюйте вікна, двері, під'їзди своїх домівок, регулюйте споживання енергоносіїв, запобігайте їх марнотратному використанню не лише під час Тижня енергозбереження, а повсякденно і повсякчас.
Споживаймо енергію розумно!

Учні початкової школи під тижня енергозбереження брали  участь у виставці малюнків «Я заощаджую енергію! я розбудовую країну!»

Старшокласники підготували презентації щодо альтернативних джерел енергії та розумного її використання.

Просмотров: 25 | Добавил: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
...

Вікіпедія