Вівторок, 11.12.2018, 13:09

Головна » 2017 » Грудень » 19 » Кулінарне шоу "The first battle"
Кулінарне шоу "The first battle"

15 грудня учні 5 класів нашої   школи стали  учасниками кулінарного шоу «The first battle» . Креативна ідея щодо проведення свята  належала ініціативній групі батьківської громадськості  5-в класу.  Чудову ідею втілили в життя фахівці арт-кафе «Карандаш» .

До свята діти готувались заздалегідь:  Свято розпочалося з відео-презентацій команд –учасниць кулінарного поєдинку.  До створення  презентаційного ролику  кожна команда підійшла відповідально та творчо.  Тому ролики були яскравими, самобутніми.  А потім діти змагалися у      виготовлені страв.  Кожна команда  приготувала  салат або закуску, десерт, коктейль та презентувала приготовлені страви    вболівальникам , членам журі.  Допомагали дітям шеф-кухарі арт-кафе «Карандаш»

Завдяки ретельній підготовці організаторів свята перший в місті кулінарний батл пройшов  цікаво, яскраво, злагоджено,  викликавши бурю позитивних емоцій у  учасників свята, журі та глядачів. Діти  мали змогу розширити кулінарні знання, набути навичок у приготуванні різноманітних страв, поспілкуватись одне з одним у нестандартній ситуації.

Підбивало підсумки кулінарного  батлу компетентне журі у складі: депутат міської ради Кисіль В.В., начальник відділу культури Слов’янської міської Ради Олійник М.М.,  директор школи Вербицька Н.М. представники кондитерської фабрика «Валенсія», кондитерської  фабрики  ТМ "Источник радости".

Ініціативна  група батьківської громадськості  5-в класу потурбувалася про призи для учасників змагань. Члени команд  відвідають майстер-класи на кондитерській  фабриці «Валенсія».   5-а клас отримав сертифікат  на відвідання кінотеатру «Сапфір»,  5-б клас –сертифікат на  відвідання боулінгу, 5-в клас –сертифікат на відвідання пейнтбольного клубу.    Наприкінці кулінарного батлу  всі учні 5 класів мали змогу поласувати смачним тортом від кондитерської фабрики «Валенсія».

Дякуємо ініціаторам та організаторам кулінарного батлу  з чарівні миті свята, які вони подарували нашій школі.

Переглядів: 170 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0