Середа, 03.06.2020, 01:57

СВЯТО «ЗОЛОТИЙ ФОНД 1 ШКОЛИ» У СЛОВ’ЯНСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ І – ІІІ СТУПЕНІВ №1 СЛОВ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

2 травня в нашій школі відбулося традиційне шкільне  свято: «Золотий фонд 1 школи», присвячене віншуванню обдарованої молоді нашої школи.   В урочистій обстановці  128 учнів були нагороджені 160 почесними грамотами в таких номінаціях:

«Інтелектуальний потенціал» (71 учень) - переможці всеукраїнських та  предметних олімпіад, інтелектуальних конкурсів та турнірів.

«Творчий потенціал» (42 учні) – переможці різноманітних творчих конкурсів.

«Спортивний олімп» (47 учнів) – переможці міських та обласних спортивних змагань.

Директор школи Вербицька Наталія Михайлівна  висловила слова вдячності досвідченим учителям за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Привітали всіх учнів першої школи гості нашого свята: директор навчально - методичного центру Горелікова Тетяна Володимирівна та  директор центру дитячо – юнацької творчості Мельникова Наталія Анатоліївна.

Сьогодні ми вкотре переконалися, що в першій школі є  потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, які з кожним роком будуть прославляти  Україну.

Дружня шкільна спільнота.

Високий натхнений наш злет.

В науці, у спорті, в мистецтві

Ми разом крокуємо вперед.

Щира вдячність батькам наших учнів за чуйність,  підтримку, терпіння  та розуміння.

Ми бажаємо учнівській молоді подальших успіхів, нових звершень та досягнень, знайти себе в житті та щоб обраний шлях був радісним і світлим.

Переглядів: 227 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0