П`ятниця, 05.06.2020, 18:26

Свято присвячене Дню рідної мови серед учнів 3-х класів "Українська мово, гордосте моя!"

У вівторок, 25 лютого у нашій школі серед учнів третіх класів було проведено свято, присвячене Дню рідної мови "Українська мово, гордосте моя!". Розважальний захід підготувала Ковальова Валентина Олександрівна, класний керівник 3 - А класу. Свято проходило у формі пізнавальної вікторини. Кожен клас представляла окрема команда. Учні виконували різні завдання і показали достатньо високий рівень знань з української мови. Активно працювали не тільки учасники команд, але й глядачі.

Діти з задоволенням співали пісні, розповідали вірші про рідну мову. За результатами конкурсів перемогу отримала команда 3-Б класу.

Переглядів: 55 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0