П`ятниця, 05.06.2020, 18:08

Святковий концерт "Мелодії переможної весни"

4 травня в нашій школі відбувся святковий концерт "Мелодії переможної весни", присвячений  Дню Памяті  та Примирення та 72 річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, які святкують 8 та 9 травня.

До школи було запрошено почесних гостей: полковника Матвієнко Василя Афанасійовича - ветерана Другої світової війни, військового льотчика, старшого сержанта Коваля Володимира Григоровича – командира відділення взводу оборони Слов'янського військового комісаріату, учасника спецоперації АТО та старшого солдата Мамєдова Романа Аллахвердиловича – водія відділення забезпечення Слов'янського військового комісаріату.

Розповідь Матвієнко В.А.  про події Другої світової війни дуже вразила учнів, бо так мало залишилось живих свідків тих трагічних подій.  Теплим та патріотичним було привітання Коваля В.Г. А потім з залі лунали пісні військових років, які не залишили байдужими  всіх присутніх.

Протягом свята діти познайомились з сумною статистикою  Другої Світової війни, АТО. Пам'ять всих загиблих вшанували  хвилиною мовчання.

Переглядів: 334 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0