Середа, 19.09.2018, 09:37

Головна » 2018 » Вересень » 3 » Свято першого дзвоника!
Свято першого дзвоника!

1 вересня 2018 року в нашій школі для вісімдесяти восьми першокласників пролунав Перший дзвоник. В Україні цей день з давніх-давен не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів День знань – це справжнє свято.

Над шкільним подвір’ям замайорів державний прапор України - тож час знову вирушати в захопливу мандрівку дивовижною Країною Знань.

Всіх присутніх із початком нового навчального року привітали директор школи Вербицька Н.М. та гості свята: майор Національної Гвардії України Цуцков Є.Г., завідуюча дитячого садка №55 Шевченко Г.В. та голова батьківського комітету школи Ярова І.Е.

На святковому шкільному подвір'ї лунали веселі пісні, дівчата одинадцятих класів закружляли в дивовижному кольоровому танку, а головною героїнею свята стала Королева Знань зі своїми помічницями – науками, які розповіли першокласникам про чарівні шкільні стежини, спекли смачні та надзвичайно красиві короваї й урочисто вручили наймолодшим учням свідоцтва про народження класів. Наприкінці свята пролунав гімн першої школи, який заспівали учні перших, четвертих, п’ятих та одинадцятих класів, а у небо злетіли яскраві жовті повітряні кульки, які прикрасили ніжну блакить.

Рік новий розпочався, почато лік новим успіхам і сподіванням.

Зі святом всіх! З Днем знань!

Переглядів: 88 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0