Неділя, 22.07.2018, 14:27

Головна » 2018 » Травень » 29 » СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!
СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

25 травня в нашій школі пролунав останній дзвоник. На шкільному подвір'ї зібралися учні, їхні батьки, педагоги та гості, щоб провести 14 випускників у добрий путь, у нове життя. Серед хлопців - учасники та переможці міських, обласних олімпіад, різноманітних конкурсів, кращі спортсмени, а серед дівчат – переможниця обласних олімпіад з російської та англійської мов - Висицька Юлія. Приємною подією в кінці навчального року стало нагородження нашої школи Грамотою Міністерства освіти і науки України за активну участь у Всеукраїнській грі "Соняшник". Грамотами та Подяками були нагороджені батьки учнів за тісну співпрацю зі школою, налене виховання дітей.

Як завжди свято було зворушливим і чудовим. Звучали слова подяки вчителям - найсуворішим і добрим, терплячим і турботливим. Лунали напутні слова до випускників від почесних гостей свята: депутата Слов’янської міської ради Віктора Вікторовича Кисіля, старшого офіцеру військової частини 3035 Андрія Мірошниченка, директора науково-методичного центру Тетяни Володимирівни Горєлікової та директора школи Наталії Михайлівни Вербицької.

Дружна шкільна родина підготувала для випускників чудову святкову програму. Були "родзинки", і не одна: відмінний флешмоб, традиційний вальс дружби випускників та другокласників, виконання пісні-переробки з життєстверджуючими словами "Все буде добре!" та чудовий, хвилюючий прощальний вальс випускників.  У небо злетіли десятки повітряних кульок - таких яскравих, як надії наших випускників. Побажаємо ж їм успіхів, удачі завжди і в усьому!

Переглядів: 87 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0