Субота, 06.06.2020, 07:41

Святкування Дня української писемності та мови.

Протягом тижня, з 10 по 14 листопада, в школі проходив Тиждень української писемності та мови. Багато разноманітних заходів прйшло в школі цього тижня.

Серед них виставка малюнків до українських казок, конкурс плакатів "Мово калинова", конкурс читців " Лани України" , інтелектуальне турне "Чарівне місто Мовоград" тощо.

Інтелектуальне турне "Чарівне Місто   Мовограй" , підготовлене вчителем української мови та літератури Огійчук Т.В.,  стало цікавим для    п’ятикласників.           Подорожуючи вулицями віртуального міста, діти з цікавістю і задоволенням грали, розв’язували мовні та літературні завдання, співали, інсценували українські казки. На святі панувала атмосфера доброзичливості, позитивного настрою, дух здорового суперництва. Переможцями стали учні 5-а класу.

Переглядів: 571 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0