Неділя, 31.05.2020, 09:28

Святкуємо День Соборності України!

День Собо́рності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

В шкільній бібліотеці 22 січня відбулася книжкова виставка до Дня Соборності України та огляд  літератури «Україно- соборна державо, солценосна колиска моя»

Учні, що відвідали виставку отримали корисну інформацїю щодо їсторії свята, його історичного значення.

Учні 2-11 класів падготували до свята виставку стіннівок " Заочна подорож Україною". Діти виготовили стіннівки присвячені всім адміністративним суб'єктам нашої країни.  Всі бажаючі мали можливість познайомитись з символами областей, головними пам'ятками, видатними діячами.

Переглядів: 467 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0