Неділя, 22.07.2018, 14:26

Головна » 2018 » Травень » 8 » Театралізована мікс - вистава «Переможна весна» до Дня пам’яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

"Переможна весна» - саме так називалася театралізована мікс - вистава для учнів 8 – 11 класів нашої школі, яка відбулася 8 травня до Дня пам’яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Виступ було підготовлено учасниками театрального гуртка «Дзеркало» під керівництвом Желновач Вікторії Сергіївни та Ганжі Вікторії Леонідівни. Вірші сучасних авторів про події 1941-1945, пісні воєнних років, цікаві танцювальні постановки, театралізовані мініатюри та відеоролики - все змішали автори вистави. Розповідь про трагічні події минулого вийшла зворушливою і патріотичною, сповненою гордістю за мужність героїв минулого і вірою в мирне майбутнє України.

Події минулих років, патріотизм мають велике значення й сьогодні. Нам і нашим дітям не слід забувати про те, що сучасне завжди на дорозі з минулого в майбутнє!

Переглядів: 91 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0