Вівторок, 16.10.2018, 22:55

Головна » 2018 » Січень » 12 » Святкові щедрівки
Святкові щедрівки

Народні традиції щедрування в Україні тягнуться із давніх давен. Тому нам лишається їх продовжувати. І робимо ми це з радістю! Сьогодні, 12 січня, учні нашої школи з великим задоволенням, щирим серцем та найщирішими побажаннями вирішили подарувати радість нашій школі, Відділу освіти Слов’янської міської ради та нашим захисникам – військовослужбовцям. Підготувавши святкові щедрівки, українські традиції та пісні з самого ранку діти вирушили поздоровляти директора нашої школи. Наступним кроком ми опинилися у начальника відділу освіти. А на сніданок завітали до Слов’янської військової частини 30 – 35 Національної Гвардії України. Щедрування здавна було в Україні найважливішою і культовою подією напередодні Нового року.  Тому не залишаймо традиції наших предків. Зі святом увесь український народ!

Переглядів: 97 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0