Вівторок, 20.08.2019, 03:54

Головна » 2018 » Грудень » 3 » Тиждень початкової школи "Сучасна школа – крок у майбутнє"
Тиждень початкової школи "Сучасна школа – крок у майбутнє"

У нашій школі з 26 по 30 листопада відбувся Тиждень початкової школи під назвою «Сучасна школа – крок у майбутнє». У всіх початкових класах пройшли відкриті інтегровані уроки. Учителі творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення Тижня. Уроки були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

Головна мета уроків: створити атмосферу радості, насолоди від творчості; розвивати спостережливість, допитливість, здатність естетичного сприйняття, образного бачення, уміння створювати загальну картину; стимулювати дитячу фантазію, уяву; виховувати дружні, доброзичливі стосунки між дітьми, любов до прекрасного, бажання творчо працювати.

Переглядів: 154 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0