Середа, 03.06.2020, 03:33

Стипендія найуспішнішим школярам!

Згідно з наказом відділу освіти Слов’янської міської ради Донецької області від 22.11.2016 р. № 667 вирішено найуспішнішим школярам нашого міста нараховувати стипендію. Після ретельного вивчення навчальних досягнень учнів було обрано 6 таких школярів. Серед них почесне місце займає й учениця 10-А класу нашої школи  - Висицька Юлія, яка з гідністю представляє ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів м.Слов'янська на різноманітних конкурсах та олімпіадах.

За успішні досягнення в навчанні та перемогу в обласних предметних конкурсах їй було призначено персональну стипендію . У минулому навчальному році Юлія посіла І місце в міському та II місце в обласному етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, стала призером Всеукраїнських конкурсів есе «Пізнаємо Україну разом», «Щоденник подорожнього», ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зоряний портал», ІX Міжнародного конкурсу-фестивалю «Сузір’я Святогір’я». Бажаємо Юлії та її учителям подальших успіхів!

Переглядів: 434 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0