Середа, 24.02.2021, 23:20

Спортивно-патріотичні змагання «Вище! Швидше! Сильніше!» у рамках Всеукраїнського олімпійського уроку

11 вересня в рамках Олімпійського тижня учні  6-х класів нашої школи стали учасниками Всеукраїнського  олімпійського уроку.

О 8.00 ранку під керівництвом учителів 1 школи діти вирушили у піший похід до Слов’янського курорту, де для них було проведено спортивно-патріотичні змагання «Вище! Швидше! Сильніше!».   Учителі фізичної культури Гирис М.М., Череватенко Т.М., Онищенко О.М., учитель музичного мистецтва Череватенко В.В.  учитель образотворчого мистецтва Количева Л.М. педагог-організатор Ганжа В.Л. та ініціативна група старшокласників підготували для дітей цікаву спортивно-пізнавальну програму.

Школярі з задоволенням брали участь у «човниковому» бігу, стрибали у довжину, змагались у естафетному бігу, вивчали історію рідного міста, метали у ціль та вчилися надавати першу домедичну допомогу.

Переможцями змагань стали учні 6-а класу.  6-б та 6-в поділили почесне ІІ місце.

Активними учасниками заходу стали батьки шестикласників, які потурбувалися про організацію смачного обіда для дітей.

Додому учні повернулися у гарному настрої, сповнені позитивних емоцій від спортивних перемог, спілкування один з одним, природою рідного краю.

Переглядів: 66 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0