Неділя, 31.05.2020, 09:44

Спортивні змагання "Новорічне п'ятиборство" в 4-в класі

27 грудня в 4-В класі відбулося спортивне свято «Новорічне п'ятиборство». Учасники команд «Пінгвіни», «Зірочки» і «Капітошки» ,  під керівництвом учителя фізичної культури Череватенко Т.М.,  продемонстрували спритність, швидкість, силу, витривалість на п’яти  спортивних зупинках.

Класний керівник Бондаренко О. В  познайомила   гостей свята зі спортивними  досягненнями  учнів.  У 4-В класі більше п'ятнадцяти учасників та призерів спортивних змагань різного рівня  з карате, дзюдо, рукопашного бою, боротьби, гімнастики, футболу та плавання : Стрижак Д., Малиновський Р –  карате; Савченко А., Шапран В., Антипов М. – греко– римська боротьба; Дейниченко М., Геращенко П. – рукопашний  бій; Тесленко А., Марченко О. – спортивна гімнастика; Соловйова А. –  катання на роликових ковзанах; Антипов М. - футболу; Шапран В., Кисельова О., Антипов М., Марченко О., Соловйова А., Шленкина А. – плавання.

Завершили свято показові виступи юних гімнастів, представників східних єдиноборств, фігурного катання на роликах.

Всіх учасників свята привітала зі спортивними досягненями та Новим роком  директор школи  Н.М. Вербицька.

В залі панувала передноворічна атмосфера і гарний настрій. На завершення  діти отримали солодкі призи.

Переглядів: 346 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0