Субота, 17.11.2018, 02:09

Головна » 2018 » Жовтень » 31 » Smart-подвір’я для розвитку та відпочинку
Smart-подвір’я для розвитку та відпочинку

Що таке «навчання»? Клас, книжки, зошити та парти? Звичайно, скаже кожний!

А чи можна розширити освітній простір, щоб неформальна освіта та активний відпочинок стали одним цілим? Звичайно, скажемо ми, ініціативна група батьків та вчителів 1 школи!

На цьому тижні в першій школі розпочато створення Smart-подвір’я , яке стане ефективним інструментом для неформального навчання, особливо для дітей початкової і середньої школи, та створить умови активного відпочинку дітей під час перерв.

Тепер, граючи просто неба, діти мають можливість повторити таблицю множення, український алфавіт, випробувати власну логіку у лабіринті.

Колективні активні ігри у перших трьох smart-зонах допоможуть учням першої школи в яскравій ненав’язливій формі закріпити знання набуті на уроках, дозволять розвинути фізичні якості учнів, зокрема координацію рухів, витратити енергію, що накопичилась під час уроків, налагодити дружні стосунки один з одним

Smart-подвір’я першої школи лише почало створюватись. Нові цікаві smart-зони з’являться на шкільному подвір’ї навесні.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наше Smart-подвір’я, долучитись до створення нових smart-зон.

Переглядів: 39 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0