Субота, 06.06.2020, 07:31

Вітаю Вас Гість | RSS


20:53
Сім кроків для отримання українського атестату та вступу до ВНЗ України у 2016 році

 Дорожня карта для випускників із зони АТО та АР Крим

1. Оберіть школу Оберіть школу в Україні, де Ви будете вчитися екстерном (дистанційно) і складати випускні іспити. Звертаємо увагу, що це може бути будь-яка школа в Україні, хоча ми радимо орієнтуватися на список за цим посиланням:http://mon.gov.ua/activity/dlya-zhiteliv-donbasu-i-krimu/oporni-shkoli,- yaki-zdijsnyuyut-navchannya-uchniv/ Окремо для випускників ізАвтономної Республіки Крим та міста Севастополярекомендованим державним навчальним закладом є «Міжнародна українська школа». (01021 м. Київ, Кловський узвіз 8, тел./факс (38044) 253-43-47; 253-85-58, е-mail: ukrintschool@ukr.net; веб-сайт: http://ukrintschool.org.ua).

2. Напишіть заяву Напишіть заяву на ім’я директора обраної школи з проханням зарахувати Вас на навчання у формі екстернату (дистанційно). Обов’язково вкажіть Ваші контактні телефони та електронні адреси. Надішліть цю заяву до школи в електронному вигляді ( або письмовому). Звертаємо увагу!Для випускників із зони АТО та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим термін подачі заяви подовжено до 20 травня 2016 р.

3. Зареєструйтеся на ЗНО Для проходження Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) потрібно зареєструватися на порталі Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО): www.testportal.gov.ua. Документи необхідні для реєстрації на ЗНО: - копія паспорта. У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати іншийдокумент; - двіоднаковіфотокарткидля документів розміром 3 х 4 см; - копія документа про повну загальну середню освіту(для випускників минулих років) абодовідку з місця навчання; - реєстраційна картка,якуможна сформувати самостійно на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівникапункту реєстрації. Увага!На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та подайтейого до навчального закладу, в якому навчаєтесь (для випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року), або надішлітьдо4 березня 2016 рокуна адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, зазначену в контрольно-інформаційному листі (випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів). Реєстрація для участі у ЗНО триватиме з 1 лютого до 4 березня. Внести зміни до реєстраційних даних можна до 18 березня 2016 року. Особи, які з поважних причин, не мали можливості пройти зовнішнє оцінювання під час основної сесії (в тому числі, випускники із зони АТО та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим)можуть зареєструватися з19 березня – 20 травня 2016 рокудля участі в додатковій сесії. Такі особи разом із реєстраційними документами мають також податизаявущодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання під час додаткової сесії та відповіднийпідтверджуючий документ. Дата подання реєстраційних документіввизначається завідтиском штемпеля на поштовому конверті. Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів із числа осіб з неконтрольованих територій, які не мають можливості відправити документи поштою, повинні в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів наелектронну адресу.

5. Складіть ДПА У встановлені строки необхідно пройти ДПА з іноземної мови у тій школі, де ви навчаєтеся екстерном. Для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), математики

Ще більше інформації

http://mon.gov.ua/activity/dlya-zhiteliv-donbasu-i-krimu/dorozhnya-karta-dlya-vipusknikiv.html

http://testportal.gov.ua/register/

Переглядів: 233 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]