ВАС ВІТАЄ ЗОШ №1

Євроспорт - новини

Главная » 2017 » Квітень » 22 » Школьник - один день студент
Школьник - один день студент

20 квітня 2017 року учні 10 класу нашої школи, які навчаються за фізичним профілем, під керівництвом викладача фізики та астрономії, нашого класного керівника Головачова О.М., відвідали один з найпрестижніших вищих навчальних закладів Донецької області - Донбаську державну машинобудівну академію. Перед десятикласниками гостинно відчинила двері кафедра технології машинобудування факультету інтегрованих технологій і обладнання. Програма була надзвичайно насиченою та змістовною. Для школярів була організована цікава екскурсія, під час якої гості ознайомилися з навчальними кабінетами та лабораторіями, оглянули соціально-побутову базу навчального закладу. Перед учнями виступив завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор Ковалевський Сергій Вадимович, який з натхненням і любов’ю до професії говорив про сучасні технічні спеціальності, яким навчають на факультеті: «Прикладна механіка», «Інженерна механіка», «Технології машинобудування», «Механічна інженерія». Десятикласники взяли участь у акції «Відчуй себе студентом» і на один день стали студентами Донбаської державної машинобудівної академії: відвідали лекції з прикладного програмування, де дізналися про такі програми, як ArtСАМ та Power Shape, математики, де навчилися вирішувати системи рівнянь методом Крамера, провели ряд практичних робіт за темами «Зміцнення матеріалів методом струмів Фуко» та «Підвищення зносостійкості матеріалів». Учні отримали багато незабутніх емоцій, безцінний досвід і зрозуміли головне: бути студентом – це здорово!

Юлія Висицька, 10 клас

*****

20.04.2017. мне посчастливилось побывать на экскурсии в ДГМА г. Краматорска в рамках акции «Школьник - один день студент». Там преподаватели этого ВУЗа нас очень тепло встретили и очень доходчиво объяснили и рассказали об их сфере деятельности. Нашу группу ознакомили с корпусами и лабораториями академии. В лабораториях нам показали интересные практические работы по технологии машиностроения, в которых мы сами участвовали, причем нас воспринимали при этом как полноценных студентов. Также очень увлекательным и захватывающим был рассказ о передовых технологиях и новых возможностях программирования (лекция по прикладной информатике) и о методе решения систем уравнений Крамера (лекция по математике). Мне очень понравилась наша поездка, особенно интересно было наблюдать за ходом практических работ по технологии машиностроения в прекрасно оснащенных лабораториях академии.

Дарья Басова, 8-В класс

Просмотров: 77 | Добавил: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
...

Вікіпедія