Середа, 03.06.2020, 02:22

Семінар на тему: «Впровадження елементів STEM-освіти в процес формування особистості сучасного соціуму».

18 жовтня для вчителів нашої школи Кононова Я.В., Мірошниченко М.О. та Дьяченко Т.О. під керівництвом Сисюк Н.І. провели семінар на тему: «Впровадження елементів STEM-освіти в процес формування особистості сучасного соціуму». Педколектив отримав інформацію щодо напрямків STEM, STEАM, STREAM-освіти; завдань та основних підходів до викладання шкільних дисциплін у STEM-освіті. Творча група вчителів продемонструвала особливості впровадження STEM-освіти в початкову, середню та старшу школи. Також доповідачами були виявлені слабкі сторони та загрози STEM-освіти. Наші вчителі практично ознайомились зі STEM-програмою, спробували себе винахідниками, дослідниками, конструкторами.

Вивчення STEM–освіти – це спосіб допомогти сучасним дітям у майбутньому стати новаторами, цілеспрямованими, творчими і надійними ланками команди, суспільства, країни.  Майбутнє – за технологіями, а майбутнє технологій – за вчителями нового формату. Тільки творець може виховати творця. До цього прагуть учителі нашої школи. Додамо трохи творчості до науки!

Переглядів: 247 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0