Середа, 03.06.2020, 03:27

Розважально-конкурсна програма «Дружба єднає щирі серця».

5 листопада в нашій школі на паралелі п’ятих  класів Кравцовою Ю.О. була проведена розважально-конкурсна програма  «Дружба єднає щирі серця».

Головна мета заходу - поглибити поняття дружби і товаришування, прищеплення учням поваги до цінностей дружби, закріплення уявлення дітей про товариські взаємини, виховування чемного ставлення учнів одне до одного, сприяння виникненню дружнього колективу в класі, школі.

Діти з цікавістю та захопленням брали участь в конкурсах: дарували один одному компліменти, згадували та співали пісні про дружбу, збирали прислів’я та приказки, складали пам’ятки «Правила дружби». Змагання між командами пройшли в доброзичливій атмосфері, в ході конкурсів діти проявили злагодженість, самостійність та згуртованість.

За результатами конкурсів команди отримали грамоти в наступних номінаціях:

«Дружність»  - команда 5 –А класу;

«Музикальність» - команда 5- Б класу;

«Творчість» - команда 5 – В класу.

Вітаємо команди!

Переглядів: 91 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0