Середа, 03.06.2020, 02:49

Рій "Вільні люди" - призери І міського етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Вітаємо рій «Вільні люди» з почесним 2 місцем у І міському етапі Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри«Сокіл» («Джура»), яка відбулася 13-14 квітня.

Школу на змаганнях представляли:

1. Плесканьов Марко 10 – Б клас - ройовий
  2. Сафошин Володимир 10 – Б клас - хорунжий
  3. Терешкін Данило 10 – Б клас - осавул
  4. Волосков Артем 10 – Б клас - обозний
  5. Мартиненко Дмитро 10 – А клас - скарбник
  6. Горелик Захар 9 – Б клас - писар
  7. Кудухашвілі Влада 10 – Б клас - шафар
  8. Єрьоменко Валерія 10 – Б клас - довбуш

Дводенний марафон змагань включав у себе 8 випробувань: «Впоряд», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», «Відун», «Ватра», «Лава на лаву», «Линва». Боротьба серед роїв була напружена. Наша команда-рій гідно пройшла всі випробування, продемонструвавши фізичну підготовку та військову вправність, ерудицію і творчість, командний дух і витривалість.

Підготовка до гри тривала з жовтня по квітень. Кожен з учасників рою навчився надавати першу долікарську допомогу, виконувати стройові вправи, влучно стріляти, долати туристсько–спортивну смугу перешкод. Діти поглибили знання з історії України, розвинули творчі та фізичні здібності, навчилися працювати в команді.

Педагог-організатор Ганжа В.Л., учитель історії Шнипко І.М., учителі фізичної культури Череватенко Т.М. , Гирис М.М,, учитель української мови та літератури Шилова Т.О., учитель географії Леонтьєва В.О.,  медична сестра Агабекян Я.М. та інші члени педагогічного колективу під керівництвом директора школи Вербицької Н.М. та заступника директора з виховної роботи Боднарчук І.О. допомагали рою готуватися до гри.

Пишаємося гідним результатом участі у змаганнях та бажаємо рою «Вільні люди» успіхів у навчанні, нових звершень!

Переглядів: 198 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0