Субота, 15.12.2018, 11:55

Головна » 2017 » Квітень » 18 » Наші учні - учасники проекту "Територія доброти"
Наші учні - учасники проекту "Територія доброти"

Учні 10 - 8 класів нашої школи стали учасниками проекту «Територія доброти» в рамках міжнародного грантового проекту «Зміцнення міжрегіональної комунікації та співпраці який реалізує ВМГО «Спілка Української Молоді в Україні» (СУМ в Україні) за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED).

В рамках проекту учвні працювали за двома векторами.

1 Вектор доброти. Створення відеоальбому «Територія доброти». До альбому увійшли ролики - зняті за відомими притчами на моральну тематику .

2 Вектор упевненості. Створення відеоальманаху - мотиватору «Моя історія успіху». Автори відеоальманаху – діти. До відеоальманаху ввійшли інтерв’ю з особистостями, які не скорилися обставинам та досягли життєвого успіху (переселенці, люди з вадами тощо).

Працюючи над створенням роликів учні занурились в у атмосферу добра, милосердя, взвємодопомоги. Спробували проявити себе у якості сценаристів, режисерів, акторів. Найактвніші, учасники проекту Гаков Владислав, Рябенко Ярослав, Слюсаренко Карина, Куриленко Катерина, Пархоменко Валерія, Михайлова Олена та керівники практичний психолог Боднарчку Ю.В., заступник директора Боднарчук І.О. стали учасниками заключного Форуму «Україна - територія доброти та впевненості», що проходив у м. Святогірськ. На Форумі діти презентувати свої відеоролики за мотивами відомих притч на моральну тематику та відеоальманахи «Моя історія успіху» про людей, які не скорилися обставинам та досягли життєвого успіху.

Учасники Форуму не тільки демонстрували свої наробки, але й активно брали участь у тренінгах - диспутах «Ми обираємо «Територію доброти?», «Впевненість крок до успіху», у ході яких вони розвивали свої комунікативні навички, отримували нові корисні знання щодо моральних якостей особистості. У ході спільної проектної роботи «Давайте жити у дружбі» підлітки не тільки створили соціальну рекламу, а й набули впевненості у власних силах щодо розв’язання проблем громадянського суспільства, навички спільно вирішувати завдання, співпрацювати в групі та підтримувати один одного.

Організатори Форуму підготували для дітей цікаву програму екскурсій. Діти оглянули національний природний парк «Святі гори», завітали до печерного монастиря, відомого під назвою Святогірська Свято-Успенська Лавра, ознайомилися з пам’ятники археології, історії та культури. Прогулюючись по парку, побачили більше ста рідкісних рослин, вже давно занесених до Червоної книги, почули спів птахів.

На урочистому закритті Форуму «Україна - територія доброти та впевненості» учасники проекту отримали сертифікати.

Трохи втомлені, але задоволені й щасливі, поверталися учні в рідні міста з обіцянкою стати частиною наступного проекту.

Переглядів: 158 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0