Неділя, 31.05.2020, 10:01

Революція на граніті

Револю́ція на грані́ті (або Студе́нтська револю́ція на грані́ті) — кампанія широкомасштабних акцій ненасильницької громадянської непокори, заздалегідь організована українською радянською молоддю, переважно студентами. Протести тривали з 2 по 17 жовтня 1990 року в Україні (тодішній УРСР). Стрижнем протестних подій було студентське голодування на площі Жовтневої революції у Києві (нинішньому Майдані Незалежності). Протести завершилися підписанням постанови Верховної Ради УРСР, яка гарантувала виконання вимог учасників протесту.

В школі пройшли заходи присвячені  Револю́ції на граніті: оформлено інформаційний стенд, який розповідає про головні події революції, в шкільній бібліотеці оформлено Календар знаменних дат, проведено інформаційну відео-хвилинку для старшеклассників.

Для учнів 10 -11 класів проведено в кінолекторій “Україна: точка відліку».

Переглядів: 424 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0