Неділя, 31.05.2020, 10:10

Рекомендації психолога щодо розвитку дитини початкової школи.

Усі школи та дитячі садки в Україні закрито на карантин. Більшість дітей залишається вдома із батьками, які попри це повинні займатись і роботою.

На період карантину батькам або іншим членам сім’ї треба домовлятись, хто зараз сидітиме з дитиною. Наприклад, батько працює, поки мама гуляє з дитиною. Потім мама займається роботою, а батько грається із дітьми. Одному дорослому повноцінно працювати та займатися дитиною буде важко – діти рідко можуть три години спокійно гратись самі, не відволікаючи.

Планувати всі активності варто з урахуванням інтересів дитини, бо для кожного віку вони свої.

На час карантину потрібно підготуватись і знайти нові варіанти для ігор з дітьми: малеча не зможе робити одне й те саме щодня.

Багато цікавих ідей, практичного матеріалу, пізнавальної літератури ви зможете знайти перейшовши за посиланням: https://childdevelop.com.ua/

Переглядів: 43 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0