Субота, 06.06.2020, 06:36

Спортивно-патріотичні змагання «Вище! Швидше! Сильніше!».

В рамках Олімпійського тижня традиційно для учнів 6 -7 класів нашої школи було проведено Всеукраїнській олімпійській урок. О 8.30 ранку під керівництвом учителів 1 школи діти вирушили у піший похід до Слов’янського курорту, де для них було проведено спортивно-патріотичні змагання «Вище! Швидше! Сильніше!», організаторами яких стали вчителі фізичної культури Гирис М.М., Череватенко Т.М., Онищенко О.М., учитель музичного мистецтва Череватенко В.В. та медична сестра Агабекян Я.М.

Школярі з задоволенням брали участь у бігу на 30 метрів, «човниковому» бігу, віджимались, стрибали на скакалці, перетягували канат, змагались у естафетному бігу, стрибали у довжину, брали інтерв’ю у присутніх на лісовій галявині та виготовляли стіннівки «Олімпійський урок», співали та танцювали на музичній станції, навчалися медицині та смачно перекусили в колі однокласників, взявши участь у конкурсі «Кращий бівуак».

Сьогодні 27 грамот отримали 21 учень та 3 класи з 6 посіли призові місця у номінації «Кращий клас». А клас-переможець, 7Б, отримав солодкий приз – цукерки.

Додому учні повернулися у гарному настрої, сповнені позитивних емоцій від спілкування один з одним та природою рідного краю.

Переглядів: 159 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0