П`ятниця, 05.06.2020, 17:13

Просвітницька компанія «Пам’ять, що рятує. Голоси правди» щодо вшанування пам'яті жертв голодоморів

23 листопада 2019 року Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. Про це складно говорити, про це страшно чути. Але знаючи правду про наше минуле, ми краще пізнаємо себе, глибше розуміємо нинішні проблеми і запам’ятовуємо уроки історії про події, які не повинні повторитися знову.

Сьогодні, 22 листопада,  учні нашої школи під час просвітницької компанії «Пам’ять, що рятує. Голоси правди» отримали інформацію про страшні події в історії українського народу. Ініціаторами акції стали учні 9-б класу. Вони також запропонували всім учням школи долучитись 23 листопада  до загальнонаціональної традиції ставити запалену свічку у вікні своїх осель на знак вшанування виморених голодною смертю.

А потім всі учні від першого до одинадцятого класу долучилися до загальношкільної хвилини мовчання, присвяченої пам’яті жертв голодомору.

Переглядів: 92 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0