Субота, 22.02.2020, 21:21

Головна » 2017 » Лютий » 13 » Програма з профілактики здорового способу життя «Корисні звички»
Програма з профілактики здорового способу життя «Корисні звички»

Одним з найважливіших аспектів сьогодення являється здоров’я майбутнього покоління. Саме тому  10 лютого учні 3 – В класу підготували пізнавальну програму з профілактики здорового способу життя «Корисні звички», в якій взяли участь учні 3 – А і    3 – Б класів.

Учасники заходу із задоволенням складали режим дня, відгадували загадки про гігієну, допомагали Червоній Шапочці збирати фрукти, займалися фізкультурою, а найголовніше: вирішили ніколи не піддаватися впливу шкідливих звичок.

Наприкінці свята всі присутні перенеслися до країни Здоров’я і забажали  лишитися в ній назавжди!

Переглядів: 232 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0