П`ятниця, 05.06.2020, 19:27

Профорієнтаційні заходи для учнів 11-х класів

26 лютого до нашої школи завітали представники Слов’янського військового комісаріату. Гості запрошували одинадцятикласників вступити до вищих військових навчальних закладів.

Учням розповіли, що для навчання на посади курсантів у вищих військових навчальних закладах, підрозділах приймаються громадяни України за власним бажанням, які закінчили загальноосвітні навчальні заклади, а також придатні до проходження військової служби за станом здоров'я і віком:

-призовники віком від 17 до 21 року;
-військовослужбовці та військовозабов'язані віком від 18 до 23 років, які не мають військових звань офіцерського складу.

Зацікавлена молодь, яка виявить бажання вступити до ВВНЗ, в період з 1 січня до 1 червня повинна подати особисто заяву до Слов’янського військового комісаріату.

Переглядів: 51 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0