Субота, 06.06.2020, 07:16

Пробудження, або все починається з весни...

Ранок 7 березня в нашій школі розпочався сюрпризом для жінок . Шкільне самоврядування вирішило власноруч виготовити подарунки до 8 березня та здивувати вчителів на порозі школи. Діти голосно вітали прекрасну половину зі святом та дарували виготовлені квіти.  А у другій половині дня відбулася святкова вистава «Пробудження, або все починається з весни», яку підготували учні нашої школи: Лісовик - Череватенко В. (4 – Б кл.), веснянки – Мєшкова Т. (3 - В кл.), Ткаченко Є. (4 – А кл.),   Гавриш В. та Гавриш Я. (2 – В кл.), Мавка – Степова В. (8 – В кл.), Лукаш – Тищенко Д. (11 – А кл.), Наталка – Желновач О. (7 – А кл.), Возний – Плесканьов М. ( 8 – Б кл.), Оксана – Василевська В. ( 9 – Б кл.), Вакула – Митчик Д. (7 – В кл.), Весна – Афанасьєва А. ( 9 – Б кл.), Снігуронька – Мельникович М. ( 5 – Б кл.) та Мороз – Сафронов А. ( 8 – А кл.). Діти під керівництвом Боднарчук І.О, Ганжі В.Л., Количевої Л.М., Желновач В.С., Череватенко В.В. розбудили весну в нашій школі та  поздоровляли чарівних вчителів зі святом 8 березня.

Переглядів: 332 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0