Субота, 06.06.2020, 06:20

Пришкільний табір «Веселка»

29 травня пришкільний табір «Веселка» прийняв до себе учнів початкових класів, які прагнули весело та активно відпочивати.

Кожного тижня діти відвідують Станцію юних техніків, Центр дитячої та юнацької творчості, басейн, кінотеатр, шкільні гуртки співу, малювання та англійської мови.

Діти беруть участь у спортивних змаганнях, різноманітних творчих конкурсах.

Кожний день у таборі особливий! На День Веснянок діти відчули себе маленькими сонечками. А День Карнавалу перетворив малечу у яскраві зірочки. У таборі діти зустрічаються з улюбленими казковими героями. Першого червня на святковому концерті Карлсон та Іриска разом з дітьми здійснили подорож на Планету Радості, де діти танцювали, співали, демонстрували свої таланти.

Дійсно, вдома не отримаєш стільки задоволення, не відчуєш підтримку друзів, турботу вихователів, як у нашому таборі.

А наші кухарі готують смачні, корисні страви, печуть піцу, пиріжки, яким  так раді діти після активного відпочинку.

Дякуємо Вам, батьки, що обрали гідний відпочинок для своїх улюблених дітей!

З повагою адміністрація та вихователі

пришкільного табору «Веселка»

Переглядів: 441 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0