Середа, 03.06.2020, 03:00

Вітаю Вас Гість | RSS


20:09
Презентація усного журналу «Життєвими шляхами поетової долі», присвяченого пам’яті Івана Яковича Франка

У 2016 році  ми вшановуємо пам’ять Івана Яковича Франка – українського поета, прозаїка, драматурга, перекладача. "Був таким, яким вродила його мужицька хата в Нагуєвичах. Завзятим, роботящим, розумним, ворогом брехні, а тому й гризьким, дотепним, саркастичним. Пострахом паничів, «патріотів» з печі, нещирих, кар’єристів, фарисеїв.  А понад усе був скромний." - писав  П. Карманський.

Творчою групою вчителів української мови та літератури школи розроблено план заходів щодо вшанування пам’яті українського діяча.

У квітні учні 6-А класу на чолі з учителем української мови та літератури Сисюк Наталією Іванівною презентували усний журнал «Життєвими шляхами поетової долі». Желновач Олександра, Надворна Юлія, Склярова Вікторія, Калужаніна Анфіса, Сисюк Аліна з захопленням розповідали про життя цієї видатної людини, літературну, публіцистичну діяльності, наукову спадщину, вагомий внесок у становлення української нації. Слухачі були вражені багатогранністю таланту Великого Каменяра та дізналися багато нових та цікавих  фактів з життя поета.

 

Переглядів: 306 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]