Субота, 06.06.2020, 07:04

Правова вікторина для учнів 5 класів

4 лютого для учнів 5-х класів нашої школи була проведена правова вікторина «Право у нашому житті» та перегляд відеосюжету «Ти — людина, отже маєш право». Учням було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України та Декларації ООН про права дитини, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. На життєвих прикладах, конкретних ситуаціях, що розглядалися під час проведення вікторини, учні змушені були замислитись над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати. Від народження всі люди мають певні права, які гарантовані Конституцією і захищаються державою. Їх потрібно знати й реалізовувати, але пам’ятати, що поводитись слід так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав іншої людини.

Переглядів: 205 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0