Неділя, 31.05.2020, 09:41

Правила безпеки учнів під час канікул в умовах карантину!

Шанові учні та батьки 1 школи, з 30 березня по 5 квітня 2020 року триватимуть весняні  канікули. Ці канікули проходитимуть в умовах суворого карантину. Використайте їх для саморозвитку, занятть хоббі. Щоб канікули були безпечними і корисними не забувайте:

1.Дотримання усіх карантинних заходів є обов’язковим!

2.Дбайте про повноцінне харчування, збагачуйте організм вітамінами та калоріями, витраченими взимку.

3. Чергуйте розумову та фізичну діяльність!

3.Обережно поводьтеся з електричними та газовими приладами. Дотримуйтеся правил пожежної безпеки.

4. Дотримуйтесь правил техніки безпеки при перебуванні на кухні, щоб уникнути опіків, порізів.

5. Для ігор та розваг вибирайте безпечні місця. Підвіконня, балкон, не є місцями ігор!

6. На вулицю виходьте тільки в разі крайньої необхідності та у захисній масці.  Дотримуйтеся правил дорожнього руху!

7.Прийшовши з вулиці, зніміть маску дотримуючись правил бкзпеки, утілізуйте маску за правилами,  ретельно вимийте руки з милом.

Будьте здорові!

Переглядів: 54 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0