Середа, 03.06.2020, 20:13

Постійно діючий семінар для педагогів.

Під час зимових канікул педагоги нашої школи не відпочивали, а навчалися. На постійно діючому семінарі  для педагогів цього року розглядалося актуальне питання використання хмарних сервісів Google для навчання.

У наш час в еру комп’ютерних технологій основним завданням сучасного вчителя є формування конкурентоспроможної та успішної особистості готової вільно орієнтуватися в електронному інформаційному середовищі.

Хмарні технології (англ. cloud technologies) – це кардинально новий сервіс, який дозволяє віддалено використовувати засоби обробки і зберігання даних. Хмарні педагогічні технології забезпечують використання сервісів мережі Інтернет як засобу інтерактивного навчання без застосування локального програмного забезпечення, окрім браузера та плагінів до нього. Хмарні технології забезпечують виконання багатьох видів навчальної діяльності, контролю і оцінювання навчальних досягнень учнів, он-лайн тестування, відкритості освітнього середовища.

Використання хмарних технологій у навчальному процесі перш за все дозволяє вирішити проблему забезпечення рівного доступу учнів та вчителів до якісних освітніх ресурсів як на уроках, так і у позаурочний час.

Матеріали розміщені на хмарі учні можуть переглядати вдома для повторення вивченого на уроці, або ж для того, щоб краще розібратись в темі, якщо при вивчені було щось незрозуміло. Для засвоєння матеріалу кожен учень має змогу підібрати темп сприйняття, обробки та засвоєння інформації.

Застосування цих сервісів у навчальному процесі надає багато переваг.

1. Простота у використанні. Розпочати роботу с Google сервісами дуже просто, все що потрібно – це створити поштову скриньку у Gmail, зробити це дуже просто з будь-якого пристрою, який має будь-яку поширену операційну систему та браузер.
  2. Вільний та швидкий доступ до документів та матеріалів з будь-якої точки,як зі школи, так і з дому.
  3. Можливість організації спільної роботи з учнями в режимі On-line.
  4. Можливість інтерактивної перевірки виконання домашніх завдань.
  5. Можливість отримання додаткової освіти.
  6. Стеження за ходом роботи без потреби відволікати від неї учня.
  7. Створювати власні освітні ресурси.
  8. Безкоштовність.

До підготовки та проведення семінару були залучені заступник директора Гнилицька Олена Борисівна та вчителі школи:  Вавілова Людмила Миколаївна,  Анацька Злата Сергіївна,  Антонов Олексій Вікторович, Задерихіна Ірина Сергіївна.

Переглядів: 88 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0