П`ятниця, 05.06.2020, 18:20

Поїздка до м. Святогірськ переможців предметних олімпіад та творчих конкурсів

У п`ятницю 11 січня 2018 року для талановитих дітей та учнів, які посіли призові місця у предметних олімпіадах, була організована поїздка до м. Святогірськ. Поїздка включала відвідування Свято-Успенської Святогірської Лаври, екскурсію крейдяними печерами Свято – Микольського Храму, відвідування скиту всіх святих та скиту Преподобних Антонія та Феодосія Київо-Печерських, у ході яких учні познайомилися з історією обителі і відвідали святині. Протягом  всієї екскурсії учнів супроводжував Отець Олексій. Після 3-х годинної прогулянки наші учні трішки зголодніли, тому мали змогу зігрітися та смачно пообідати у паломницькій трапезній,  яка розташована на території Лаври.

Після обіду, екскурсія продовжилася у Лаврському музеї, звідки учні отримали уявлення про побут і життєдіяльність прадавніх предків та народів, що проживали на нашій території у доісторичні часи.

Діти були дуже задоволені проведеним днем, тому ділилися враженнями від поїздки протягом всієї дороги додому.

На додачу, хотілося б відмітити, що ця поїздка стала можливою завдяки спонсорській підтримці. Дуже приємно, що існують такі люди, які завжди готові допомогти іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Переглядів: 254 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0