П`ятниця, 20.09.2019, 13:46

Головна » 2019 » Червень » 4 » Подорож учнів 6А, 6Б і 7Б класів видатними місцями Полтавщини.
Подорож учнів 6А, 6Б і 7Б класів видатними місцями Полтавщини.

Три дні з 29 по 31 травня тривала подорож учнів 6А, 6Б і 7Б класів у супроводі Леонтьєвої В.О. і Рубежанської Ю.І. видатними місцями Полтавщини.

Подорож розпочалася з відомого міста - курорт Миргорода і завершилася в Полтаві. Уся Полтавська область та її центр мають особливу й неповторну ауру. Наші учні відвідали багато пам`ятних місць та музеїв. У перший день діти відвідали Національний музей-заповідник М.В. Гоголя, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішні, музей українського весілля, дуби Кочубея у Диканці, музей Полтавської битви. Другий день подорожі розпочався майстер-класом із виготовлення фірмових полтавських галушок, далі учні відвідали садибу відомого письменника І.П.Котляревського - основоположника сучасної української літературної мови, фотографувалися біля пам'ятника галушкам, а далі діти помандрували до музею авіації, де були представлені моделі літаків. Після обіду учнів чекала подорож Полтавським краєзнавчим музеєм ім. В.Кричевського - одним із найкрасивіших музеїв України.
Надвечір у дітей була піша прогулянка вечірнім містом з відвідуванням Білої альтанки - символа Полтави.
Подорож була сповнена емоціями і враженнями та назавжди запам'яталася учням нашої школи.

Переглядів: 81 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0