Понеділок, 22.10.2018, 18:38

Головна » 2018 » Жовтень » 10 » ПОДОРОЖ МІСТОМ ХАРКІВ УЧНІВ 3-Х, 4-Х КЛАСІВ.
ПОДОРОЖ МІСТОМ ХАРКІВ УЧНІВ 3-Х, 4-Х КЛАСІВ.

У неділю, 7 жовтня, група учнів 4-А і 3-В класів нашої школи та їхніх батьків побували у місті Харків. Приїхавши вранці до міста, діти відвідали планетарій ім. Ю. О. Гагаріна. Школярі почули цікаву розповідь про Сонячну систему та її планети, про далекі зірки, про пори року на Землі тощо.

Після цього діти відвідали музей у планетарії, де екскурсовод розповів про уявлення людей у давні часи щодо форми та розташування Землі у Всесвіті, а також про історію вивчення космічного простору за допомогою телескопів та літальних апаратів. Було відзначено, що багато видів сучасної ракетної техніки виготовляють підприємства України. Школярам особливо цікаво було потримати у руках уламок справжнього метеорита; дехто навіть спробував загадати бажання, тримаючи цей шматок космічного заліза вагою приблизно півтора кілограми.

Надивившись на красу космічного простору, школярі відвідали Фельдман екопарк, де на них чекала краса вже земно́ї природи. Напередодні у парку відбулося відкриття Балу хризантем. Через це він був багатолюдний, але разом з тим ще красивіший ніж завжди. Фігури тварин, сформовані з квітів хризантем, додали особливо святкового вигляду цьому царству природи. З тваринами можна було спілкуватися не лише через грати кліток, але й нагодувати їх, завітавши безпосередньо до тваринного двору, де разом співіснують свині, вівці, кози, птахи. У парку можна зустріти кількасот видів тварин, зокрема левів, ягуара, пантеру, пуму, тигрів, ведмедів, мавп, папуг та інших.

Ця поїздка стала можливою завдяки її організаторам та керівникам груп – вчителям нашої школи Чернишовій І. В., Волковій Н. В., Задерихіній І. С., а також учителям та батькам, які супроводжували дітей. Екскурсія тривала цілий день, проте діти повернулися додому задоволені і сповнені яскравих вражень.

Переглядів: 31 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0