Вівторок, 29.09.2020, 07:32

Подорож до Святогірська

За ініціативи та фінансування спонсора 19.02.2016 року  33 учні 4-11 класів нашої школи-переможці предметних олімпіад, творчих  конкурсів та змагань мали можливість відвідали старовинне місто з багатою і цікавою історією –  Святогірськ. Ми здійснили екскурсію по Свято – Успенській Лаврі, яка вражає своєю дивовижною красою, багатством і вітієватістю розпису й іконами. Від священика дізналися про те, як себе поводити у храмі під час служби. Були присутні на богослужінні. Потім гід провів нас монастирськими печерами. Піднялися до церкви, що розташована на скелі. Мене вразила історія про ієросхімонаха Іоанна, який останні 17 років свого життя провів у затворництві. Пізнавальним було відвідування Лаврського музею, експонати якого дають уявлення про різні види церковного мистецтва, елементи побуту народу , який населяв землі південної околиці Слобожанщини. По закінченні екскурсії нас смачно нагодували у лаврській трапезній.

Екскурсія виявилася цікавою і повчальною. Ми пишаємося, що мешкаємо неподалік від одного із 7 див України, і  маємо можливість доторкнутися до історичного минулого нашого народу.

Щира вдячність спонсору, а також  організатору поїздки отцю Олексію за уроки духовності та національної культури, які ми отримали.

Переглядів: 388 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0