П`ятниця, 05.06.2020, 18:54

По стежинкам казок.

На паралелі 2-х класів відбувся розважальний захід: «По стежинкам казок».

Діти із задоволенням згадували вже знайомі їм казки та їх героїв. Побували в гостях у Баби Яги, Бармалея, Сніжної королеви, Кікімори.

Разом із казковими героями діти вирішували завдання  на кмітливість, спостережливість, допомагали головним героям казок подолати перешкоди, політали з ними в ступі, пограли в асоціації, та стали справжніми художниками.

Учні які правильно виконували завдання, отримували «золотий ключик», завдяки яким відкрили двері в чарівний світ літератури, а саме, в шкільну бібліотеку, де Любов Андріївна, бібліотекар, знайомила дітей з багатством світу книг.

Завдяки таким заходам діти розвивають спостережливість, кмітливість, творчу уяву. У дітей виникає бажання більше читати, адже саме книга, з самого дитинства, поруч з нами!

Переглядів: 186 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0