Середа, 03.06.2020, 02:19

Пізнавально-ігрова програма для 4-х класів «Руки для праці потрібні людині»!

20 листопада у нашій школі учні четвертих класів узяли участь у пізнавально-ігровій програмі «Руки для праці потрібні людині», яку провела вчитель початкових класів Задерихіна І. С. З огляду на те, що 21 листопада Україна святкує День Гідності та Свободи, вчителька нагадала дітям про історію цього свята та його значення для кожного мешканця нашої держави. А потім учні побачили, як працювали та відпочивали їхні однолітки кілька століть тому, згадали про «найсмачніші» та найнебезпечніші професії. Хлопчики й дівчатка пересвідчилися у необхідності та відчули радість від роботи у команді під час ігор «Будівельники» та «Прибирання». Підтримати бадьорий настрій допомогла також і жвава фізкультхвилинка. Усі учасники заходу пересвідчилися, що робота – то необхідна, але водночас захоплива й корисна справа. Сумлінно працюючи протягом усієї програми, учні таки впіймали чарівну золоту рибку радості, яка, звернувшись до них з екрану і нагородивши подарунками, підбила підсумки гри: «Без труда не выловишь и рыбку из пруда!»

Переглядів: 90 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0