Вівторок, 16.10.2018, 22:49

Головна » 2017 » Грудень » 31 » Пишаємось своїми випускниками!
Пишаємось своїми випускниками!

Шановна Вербицька Наталія Михайлівна !

Висловлюємо свою вдячність Вам та педагогічному колективу школи  за якісну підготовку випускниці Вашої школи Давидової Дар`ї Юріївни, яка є студенткою спеціальності «Управління персоналом та економіка праці», факультету управління персоналом, соціології та психології ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана».

Давидова Дар`я Юріївна проявляє себе як добре підготовлена до сприйняття професії економіста, а саме фахівця з управління персоналом та економіки праці, до активного студентського життя та гідно представляє Вашу школу в середовищі КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Кафедра управління персоналом та економіки праці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» вітає Вас з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік принесе Вам благополуччя, щастя, професійні здобутки та успіхи, а також буде багатим на яскраві барви, радісні події та приємні зустрічі!

З повагою, кафедра управління персоналом та економіки праці КНЕУ

Переглядів: 96 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0