Вівторок, 16.10.2018, 23:00

Головна » 2018 » Січень » 18 » Перша школа Слов’янська - переможць обласного фестивалю «Різдвяне диво»
Перша школа Слов’янська - переможць обласного фестивалю «Різдвяне диво»

17 січня учні нашої  школи брали участь в обласному фестивалі різдвяних традицій «Різдвяне диво», який проходив у  м. Краматорськ.

Учні представили новорічні щедрівки, в яких перепліталися традиції давнини та сучасності, лунали побажання  миру, злагоди  та   добра кожній  родині в нашій країні.

За перемогу у фестивалі змагалися команди колядників та щедрівників не тільки Слов’янська, а й Бахмута, Костянтинівки та Краматорська. Виступ учнів першої школи був цікавим, змістовним та емоційним.

За результатами конкурсної програми ПЕРША школа посіла перше місце у фестивалі (номінація «Колядки та щедрівки»).

Переглядів: 126 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0