Субота, 17.11.2018, 02:31

Головна » 2018 » Квітень » 18 » ПЕДРАДА «ФОРМУВАННЯ РОЗУМНОГО СТАВЛЕННЯ ДО ЗДОРОВ’Я ЯК ОДНІЄЇ З НАЙВИЩИХ ЦІННОСТЕЙ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ САМОРЕАЛІЗАЦІЮ ОСОБИСТОСТІ»

12 квітня в школі було проведено педраду «Формування розумного ставлення до здоров’я як однієї з найвищих цінностей, які забезпечують самореалізацію в громадській та особистісній сферах життєдіяльності».

Педагогічний колектив розглянув:

• сучасне визначення терміну «здоров’я» (за рекомендацією ВОЗ),
  • складові, що впливають на формування здоров'я особистості
  • поняття «здоровий спосіб життя» у сучасному вимірі,
  • сучасні здоров’язберігаючи освітні технології та роль школи у збереженні і зміцненні здоров’я дітей.
  • результати опитування дітей щодо відношення до власного здоров’я та здорового способу життя, аналіз стану здоров’я учнів школи в поточному навчальному році.

В практичному блоці педради вчителі поділилися досвідом формування у дітей компетентності екологічної грамотності і здорового життя (згідно ключовим компетентностям НУШ) та попрацювши в групах створили стіннівку під гасом «Дев’ять десятих нашого щастя залежать від здоров’я». (Артур Шопенгауэр)

Сторінки стіннівки вчителі створювали під керівництвом:

• Гіриса М.М, вчителя фізичної культури. (Народна гра в здоров’ї нам допомогла).
  • Боднарчук Ю.В., практичного психолога (Поради для збереження психічного здоров’я).
  • Желновач В.С., вчителя української мови та літератури, класного керівника 8-б класу (Ментальна карта мого здоров’я).
  • Вавілової Л.М., Анацької З.С., вчителів інформатики (Формула комп’ютерної безпеки).
  • Леонтьевої В.О., вчителя біології, класного керівника 5-а класу (Практичні прийоми стабілізації емоційного стану учня та учителя на уроці).
  • Чернишової И.В.., вчителя початкових класів (Побажаємо один одному здоров’я).

Підсумки педради підвела директор школи Н.М. Вербицька, наголосивши, що робота педагогічного колективу щодо формування життєвих компетентності дітей, які сприяють здоровому способу життя є пріоритетними в системі роботи школи.

Переглядів: 111 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0