ВАС ВІТАЄ ЗОШ №1
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Євроспорт - новини

Міні-чат

Главная » 2017 » Грудень » 29 » Педагогічна рада за темою «Проблеми формування мотивації навчальної діяльності особистості, що саморозвивається і самореалізується"

«Потрібно, щоб усі учні вже від початку ясно бачили мету з усіма проміжними ланками та прагнули досягти її» (Я.А. Каменський)

Під таким девізом 26.12.2017р. у нашій школі відбулася педагогічна рада за темою « Проблеми формування мотивації навчальної діяльності особистості, що саморозвивається і самореалізується у сучасній школі».

Заступник директора Сисюк Н.І. доповіла, що з метою формування позитивних мотивів навчальної діяльності вчителі використовують словесні, наочні і практичні методи, репродуктивні й пошукові, індуктивні й дедуктивні, а також методи самостійної роботи. Учителі школи формують в учнів ґрунтовні мотиви навчання, створюють для цього відповідні умови на уроках. Цей процес розраховано на творчість учителя, його постійне вдосконалення. Досвідом роботи з формування мотивації навчальної діяльності поділилися Блінкова Н.С. (учитель англійської мови), Желновач В.С. (учитель української мови та літератури), Маєв С.Ф. (учитель російської мови та літератури), Онищенко О.М. (учитель фізичної культури), Количева Л.М. (учитель образотворчого мистецтва), Дьяченко Т.О. (учитель початкових класів).

Просмотров: 32 | Добавил: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
...

Вікіпедія