Понеділок, 21.01.2019, 11:37

Головна » 2019 » Січень » 10 » Педагогічна рада «Самоаналіз діяльності та самоосвіта – реальні шляхи підвищення професійної майстерності педагога».

26.12.2018 року в нашій школі було проведено педагогічну раду «Самоаналіз діяльності та самоосвіта – реальні шляхи підвищення професійної майстерності педагога».

Доповідач, заступник директора Сисюк Н.І., зазначила, що самоосвіта – це безперервний процес саморозвитку та самовдосконалення педагогів. Зупинилась на чинниках, якими мотивується самоосвіта, основних формах методичної роботи в школі, спрямованих на підвищення мотивації педагогів до самоосвіти, основних компонентах самоосвітньої діяльності ; нагадала схеми самоаналізу уроку.

Досвідом своєї роботи з теми педагогічної ради ділилися:

Боднарчук Ю.В.;

Дьяченко Т.О.;

Кононова я.В.;

Мірошниченко М.О.;

Базилевич В.М.;

Лугова Т.О.

Працюючи в школі, ми розуміємо, що труднощі в учительській роботі не зникають, змінюється лише їх характер. Проте переконані в одному: хоч би які завдання ставила сучасність, незмінним залишається одне – велика любов і повага до дітей.

Переглядів: 40 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0