ВАС ВІТАЄ ЗОШ №1

Євроспорт - новини

Главная » 2017 » Січень » 4 » Педагогічна рада
Педагогічна рада

29 грудня 2016 року в ЗОШ №1 відбулась педагогічна рада з теми: «Творчий саморозвиток і самореалізація особистості вчителя й учня». Доповідач, заступник директора з НВР Сисюк Н.І., зазначила, що кожна особистість має внутрішній потенціал для саморозвитку і самовдосконалення. Основою роботи вчителя є той фундамент знань, який він закладає в дитині. Ми повинні виховувати людину, здатну створити своє власне життя, здатну до самовизначення. Учні, які раніше озброювались лише системою знань, умінь і навичок, нині повинні бути підготовлені до життєдіяльності, здатні активно і творчо працювати, діяти, саморозвиватися та вдосконалюватися.

Досвідом роботи з саморозвитку і самореалізації особистості вчителя й учня поділилися вчителі початкових класів (керівник творчої групи Дьяченко Т.О.), Огійчук Т.В. (керівник ШМО філологів), Блінкова Н.С. (керівник творчої групи вчителів англійської мови), Рузавіна В.А. (вчитель математики), Головачов О.М. (вчитель фізики).

Моніторинг з мотивації вчителя та учня щодо саморозвитку і самореалізації вивчала практичний психолог Боднарчук Ю.В.

Життя вчителя-це обов’язок бути світочем, утверджувати ідеали правди, краси, добра. Учитель-це той, хто сіє добре зерно. Щастя для нього-гідні учні, які сяють, як сонце, наслідуючи його чесноти та продовжуючи його доброчинність.

Просмотров: 110 | Добавил: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
...

Вікіпедія